TEZGAHÇILAR…

Uzun bir süredir herkesin gözleri önünde türlü türlü ‘desteği’ almalarına ve bunu açık açık her yerde pişkin bir şekilde dile getirmelerine rağmen bu destekler ile doymayanların yeni bir TEZGAHI daha ortaya çıkmıştır.

Fenerbahçemizin, 4 Nisan 2015 günü otobüsünün kurşunlanarak yok edilmek istenilmesinden sonra bile hiçbir şey yaşanmamış gibi susanların, liglerin tatil edilmesini istemeyenlerin bugün akıllarına insanlıklarının gelmesi mi ? Yoksa çıkarları mı ? Daha ağır basmış olduğunu bugün yaptıkları TEZGAH ile tekrar görmüş olduk.

Hafta içi oynadıkları 120 dk’lık kupa mücadelesinin yorgunluğunu atmak ve Fenerbahçemiz ile oynanacak maç öncesi kart sınırındaki 4 önemli oyuncularını korumak amacıyla geçtiğimiz cuma günü meydana gelen ve hepimizin yüreğini yakan depremi bahane edecek kadar aşağılaşabilecek, bir de üstüne esas bu acıdan etkilenen ev sahibi Malatyaspor’un rızası dahi olmadan maçı iptal ettirenlerin esas amacının ve TEZGAHININ ne olduğunu siz değerli spor severlere bırakıyoruz.

Tüm bu pişkinliklerinin üstüne bir de yetmezmiş gibi cezalı oyuncuları olan Nwakaeme’nin cezasının iptali için başvuru yapmaları aslında tezgahlarını ve niyetlerini apaçık ortaya çıkarmıştır.

İstenilen ve sunulan tüm ayrıcılıkların üstüne bir de insani duyguların sömürülerek böyle bir olayın yaşanması, düştükleri durumun ne kadar vahim olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Oynanan bütün bu oyunlara ve kurulan tüm tezgahlara rağmen biz her zaman takımımızın arkasında durarak hedefimize odaklanacağız, HEPİNİZİ ÜST ÜSTE KOYACAĞIZ ve OMUZ OMUZA ŞAMPİYONLUĞA ULAŞACAĞIZ.