KUMPASA ŞİKE DEMEK!


-KUMPAS’A ŞİKE DEMEK, Fetullahçı terör örgütünün yaptığı darbeyi MEŞRULAŞTIRMAKTIR.

-KUMPAS’A ŞİKE DEMEK, ülkemiz için ölen tümk
şehitlerimizi hiçe saymaktır.

-KUMPAS’A ŞİKE DEMEK, mahkemenin verdiği kararları TANIMAMAKTIR.

-KUMPAS’A ŞİKE DEMEK, en hafif tabiriyle ALÇAKLIKTIR.

-KUMPAS’A ŞİKE DEMEK, Devletimizin açıkladığı bilgileri HİÇE SAYMAKTIR.

-KUMPAS’A ŞİKE DEMEK, Fenerbahçe’ye yapılabilecek EN BÜYÜK YANLIŞTIR!

Devletimiz açıkladığı ve mahkemelerin karar verdiği şekilde bu kahpe örgütün hazırladığı ‘sözde şike’ süreci bir KUMPASTIR.

Türk Futbolunu 2011 yılında Fenerbahçe üzerinden ele geçirmeye çalışan kahpe terör örgütü ilerleyen yıllarda hain emellerini daha üst noktaya taşıyarak 15 Temmuz’da halkımızın üstüne ateş açarak ne kadar hain bir örgüt olduğunu gözler önüne sermiştir.

Bu örgütün Fenerbahçemiz üzerinden oynadığı ” sözde şike oyunu ” Cumhurbaşkanlığı tarafından hazırlanan kitapçıkta geçen “Fenerbahçe üzerinden futbolu ele geçirme girişimi” içeriğinin yanı sıra, Yargıtay’ın verdiği karara göre bu sözde şike sürecinin FETÖ tarafından düzenlediği tüm kamuoyunca bilinirken hala bu süreç üzerinden Fenerbahçemizi itham etmek ALÇAKLIKTIR.

Etkileşim uğruna böyle aşağılıkça ithamlarla Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütü, bu kahpe terör örgütüne karşı boyun eğmeyen savaşan Fenerbahçe’yi, kumpasa ‘şike’ diyerek kendi amaçları uğruna Fenerbahçemizi böyle pis bir konuyla adını geçirenlere hatırlatmak isteriz ki;

FENERBAHÇE’NİN ALNI AKTIR, FENERBAHÇE BU kahpe örgütle BAŞI DİK BİR ŞEKİLDE MÜCADELE ETMİŞTİR VE KAZANMIŞTIR. FENERBAHÇE TÜM TÜRK FUTBOLUNA KARŞI OYNANMAYA ÇALIŞAN BU OYUNU TEK BAŞINA OYNAYANLARIN BAŞINA GEÇİRMİŞTİR.

Son olarak; Devlet yetkililerini bu hususta acil çağrıda bulunuyoruz!
İnternet ortamı yaşlı, çocuk demeden herkesin kullandığı bir ortam haline gelirken , bu denli provakatörlük yapanlar hakkında acil önlem alınmasıdır!

GENÇ FENERBAHÇELİLER