Kendi aklınca gündemi değiştirip, geriye düştüğü yarışa tekrardan ortak olmaya çalışan sicili bozuk Fatih Terim’in sosyal medyada yapmaya çalıştığı algıyı tüm kamuoyu gibi gülerek izliyoruz.

Başı sıkışınca yaptığı ”Zorlu” algılarıyla birlikte Koronavirüs sürecinde yaptığı tutarsız açıklamaların asıl gayesi, kendi hatalarını örtbas etmek, kendi saf taraftarlarının gazını almak ve gündemi meşgul etme çabasında olduğunu anlamaktayız.

Takımının başına her geçişinde eyyamlarla hakemlerin omuzlarında profesyonelce şampiyon yapılan sicili bozuk, bu sezon umduğunu bulamamış ve ÇARESİZLİK içinde “Zorlu” algılarıyla yeniden sağa sola saldırmaya başlamıştır.

Çapsız Fatih ve tayfasının senelerdir kendilerine sağlanan müsamaha ile kazandıkları şampiyonlukların yanı sıra ligdeki her takımın hakkını yemesine rağmen hala adalet diyerek ağlamaları SAHTEKARLIK göstergesidir. Tüm kamuoyunun ”aptal” yerine koyulmasından bir farkı yoktur.

Utanması arlanması olmayan bu zata sesleniyoruz; SEN KUKLA MEDYANA YAPTIRDIĞIN ALGILARLA, MAĞDURU OYNAYARAK YAPTIĞIN TUTARSIZ AÇIKLAMARLARLA Türkiye’deki en REZİL kişisin.

Şikenin Türkiye’deki temsili olan Galatasaray’ın ve vazgeçilmezleri çakma kabadayı Fatih’in, mağduru oynama çabalarını artık KİMSE YEMİYOR.

Sahada başaramayacağızını bildiğin için masa başı oyunlara yönelen çapsız Fatih, unutma ki lehinize alınan her kararA Fransız kalan camianızın, senin ve TFF’nin ensesindeyiz. SİZE RAHAT NEFES YOK!

SİZ MAĞDUR DEĞİLSİNİZ, Türkiye’deki tüm takımların hakkını yiyen, açıkça lehinize yapılan hakem hatalarıyla, ödemelerdeki usülsüzlüklerinizle, hakkınızda verilen yetersiz cezalarla,TÜRKİYE’NİN EN REZİL KULÜBÜSÜNÜZ!