Bugün açılan transfer sezonu ile beraber açıklanan harcama limitleri, tam anlamıyla vasıfsız TFF’nin ve ceketsiz Nihat’ın fiyaskosudur.

Belli başlı kulüplerin menfaatleri için kurulmuş Bankalar Birliği komedisinin içine dahil olmayan Fenerbahçemize yapılan harcama limitlerindeki bu haksızlık alenen bize ve Türk futboluna yapılan bir kumpastır.

Türk sporunun mihenk taşı olan Fenerbahçe’yi karşınıza alarak yapacağınız her iş size kendi sonunuzu getirmekten başka hiçbir şey kazandırmayacaktır.

Öyle ki bugünden itibaren verilen bu kararlara karşı mottomuz #beinsportsiptal den başka bir şey değildir. Bizi çekmek istediğiniz bu kirli düzeni elbet başınıza yıkacağız!

Ayrıca bu düzen sebebiyle ara transfer döneminde şampiyonluk yolunda önümüzü kesen TFF’nin yaz döneminde de kamuoyuna sürdüğü bu skandal sonucunda kulübümüzün radikal kararlar almasını bekliyoruz.

Yönetimimizin alacağı her radikal kararın hem tribünde hem kamuoyunda gerekirse sokaklarda sonuna dek arkasında olacağımızın bilinmesini isteriz. Onlar bizim nasıl geldiğimizi iyi bilirler.

YA SİZ DÜZELECEK ADALETİ SAĞLAYACAKSINIZ YA DA BİZ SİZE ADALET NEDİR ONU TATTIRACAĞIZ!