Bütün Fenerbahçeli dostlarıma ve kardeşlerime selamlar;

4 aydır haksız yere tutukluğu bulunduğum Silivri Cezaevi’nden yaklaşık 1 hafta önce tutukluluk itirazımın kabul edilmesi sonucu tahliye edildim. Cezaevine girdiğim andan itibaren yanımda olan ve bana destek veren bütün dost, abi ve kardeşlerime teşekkür ederim.

Tribünlerde bir kez olsun yokluğumu hissettirmeyen, her yerde Fenerbahçemize layık olduğu desteği vermek için mücadele eden tüm alt gruplarımıza, il temsilciliklerimize ve Avrupa’daki gururumuz olan GFB Europe üyesi kardeşlerime göstermiş oldukları destekten ötürü bir kez daha teşekkür ederim. Bu zor zamanda daima benim ve GFB’nin yanında olan Ultras Fener grubundaki tüm kardeşlerime de ayrıca teşekkür ederim, her zaman beraberiz inşallah.

Ayrıca Silivri Cezaevi’ne girdiğim andan itibaren haksız yere tutuklu olduğuma inanan, bana dua eden ve mektup göndererek manevi desteğini eksik etmeyen herkesten Allah razı olsun. GFB’nin sadece tribün grubu olmadığını bu kötü süreçte bir kez daha anladım ve ailemizin ne kadar büyük, bağlılığımızın ne kadar sıkı olduğunu gördüm.

Ekim ayında Çağlayan’da başlayan bu süreçten itibaren benim yanımda olan dost ve kardeşlerimin menfaat ilişkisi üzerine değil, birbirini seven insanların gönül ilişkisi üzerine kurulu olduğu ve kocaman bir aileye sahip olduğumuzu gösteren, zor zamanlarımızda yanımızda olan tüm dost ve kardeşlerimizi asla unutmayacağımı hatırlatmak isterim.

Silivri Cezaevi’nden tahliye olduktan sonra geçmiş olsun dileklerini eksik etmeyen; Başta İstanbul’daki dost ve kardeşlerim olmak üzere, Alt Gruplarımız ve İl Temsilciliklerimize, Avrupa’daki tüm kardeşlerime, Ultras Fener grubundaki kardeşlerime, Sevgili 1907 ÜniFEB üyesi kardeşlerime, Vamos Bien ve Grup CK üyesi kardeşlerime ve rakip takım tribünlerine teşekkür ederim.

Kardeşlerimle omuz omuza olmayı ve Fenerbahçemizi desteklemeyi çok özledim.

En kısa zamanda tribünlerde görüşmek dileğiyle…

Saygılarımla,
Sefa Kalya

07 Şubat 2014 Cuma