Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımızın oyuncuları, Türkiye Kupası şampiyonluğu sonrası Fenerbahçe Televizyonu’na konuştu. Konuşmalardan derlediklerimiz şöyle;

Birsel Vardarlı Demirmen: Kupayı kazandığımız için mutluyuz Şanlıurfa’daki taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bizi hiç yalnız bırakmadılar. Rakibi de tebrik ediyorum. Maçın başından itibaren ağırlığımızı koyduk ve farkı koruduk. Kupayı kazandığımız için mutluyuz. Bugün eğleneceğiz, yarından itibaren play offlara hazırlanacağız.

Esra Ural Topuz: Çok savaştık Çok mutluyum. Bunun için çok savaştık ve çok yorulduk. İnişli ve çıkışlı bir sezon geçiriyoruz.Savunma ve isteğimizle burada bir şeyleri kanıtladık.  Bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Hiçbir yerde yalnız değiliz.

Kia Vaughn: Takım arkadaşlarım olmasaydı MVP olamazdım Zor maçtı. Takım arkadaşlarım olmasaydı MVP ödülünü alamazdım. Taraftarlarımız muhteşemdi. Nereden gelip de tribünü dolduruyorlar, bilmiyorum. 

Bria Hartley: Bu benim ilk Türkiye Kupam Takım arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Herkes çok iyi performans ortaya koydu. Bu benim ilk Türkiye Kupam.

Kelsey Plum: Taraftarlarımız harikaydı Gurur duyuyorum. İnişli çıkışlı bir sezon oldu ama bunu başarmak önemliydi. Taraftarlarımız da bizi harika bir şekilde destekledi.