Takımımızın, ligin 7.haftasında Antalyaspor ile oynadığı maç ile ilgili PFDK tarafından kulübümüze gönderilen yazıda aşağıdaki ifadelere yer verilmiş; Takımımızın 26.10.2019 Cumartesi günü  İttifak Holding Konyaspor ile oynayacağı maçta cezalı olan bloklar açıklanmıştır.

“FENERBAHÇE A.Ş.’nin, 04.10.2019 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. – ANTALYASPOR A.Ş. Süper Lig Cemil Usta Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT’nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan SPOR TOTO C, D, E ile MİGROS C ve D blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine,”

Bu karar doğrultusunda;

1- Antalyaspor maçımızı, yukarıda geçen bloklarda izleyen taraftarlarımız Konyaspor maçında tribüne giriş yapamayacaklardır.

2- Yukarıda açıklanan bloklarda kombine sahibi taraftarlarımız, kombinelerini ,  24.10.2019 Perşembe günü saat 23:59’a  dek passolig üzerinden istedikleri kişilere devredebileceklerdir.

3- TFF, E-bilet genelgesinin 13. ve 14. maddeleri doğrultusunda, maça giremeyecek olan ve 24.10.2019 Perşembe günü saat 23:59’a dek biletlerini devretmeyen taraftarlarımızın biletleri, kulübümüz adına aynı tarih ve saat itibariyle diğer taraftarlarımız için satışa sunulacaktır.