Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, Euroleague ve Tahincioğlu Basketbol Ligi’nde yolculuğuna başarıyla devam ederken mümkün olan en yüksek sayıda taraftarımızın desteğini alabilmesi, maçlarını dolu tribünlere oynayabilmesi ve takımımızı yalnız bırakmak istemeyen taraftarlarımıza tribünde yer alma fırsatının tanınması adına uygulamaya alınan “kombine kartlarının yeniden satış opsiyonu” devam etmektedir.

Kombine kartların yeniden satışında taraftarlarımızın dikkat etmesi gereken önemli noktalar şu şekildedir:

1- Kombine kartların yeniden satışı, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanan Turkish AirlinesEuroLeague ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi maçları için geçerli olmakta ve bu kapsama sadece saha içi 1-2-3. sıralar ile kategori 1-2-3-4 dâhil edilmektedir.

2- Kombine kartların yeniden satışı süreci, taraftarlarımızın iştirak edemeyecekleri maçtan en az iki gün (48 saat) önce yapacakları beyan ile başlatılmaktadır.

Bu beyan, ilgili maçtan en az iki gün önce, fbbasketkombinedevir@mobilet.com mail adresine iletilmesiyle yapılabilmektedir.

Kombine yeniden satış beyanında tek sefere mahsus olmak kaydıyla kombine sahibinin “adı, soyadı, blok, sıra ve koltuk numarası” bilgileriyle birlikte imza alanını içeren yeniden satış beyan formunun doldurulması ve fbbasketkombinedevir@mobilet.com mail adresine iletilmesi gerekmektedir. Yeniden satış beyan formuna, aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilir.

3- Mücadeleye iştirak edemeyeceğine ilişkin beyanını ileten taraftarlarımızın bu beyanı esas olarak kabul edilecek ve sahip olduğu koltuk ilgili maç için yeniden satışa açılacaktır.

4- Sahip olduğu koltuğu, ilgili maç için yeniden satışa uygun olarak beyan eden taraftarımız adına bir devir hesabı oluşturulmaktadır. Kombine bilet yerinin, yeniden satış sürecinde başka bir taraftarımıza satılması durumunda, ilgili maçta kendi koltuğu için belirlenen bilet fiyatının %50’si (hizmet bedeli düşüldükten sonra) bu hesaba aktarılmaktadır. Bu hesapta sezon sonunda biriken meblağ, taraftarımızın önümüzdeki sezon yapacağı kombine alım işleminde, koltuğunun belirlenen fiyatına %30’u geçmeyecek şekilde indirim olarak yansıtılacaktır.

Basketbol kombine satış muvafakatnamesi için tıklayınız.