İçi fesatlık, ağzı pislik ve artniyet duygusuyla kaplı olan; malum kulübün amigoluğunu, çakma kabadayının çanakçılığını yapmayı meslek haline getirmiş bu şahsın, son zamanlarda Fenerbahçe düşmanlığını en üst seviyelere çıkarması sonucu bu açıklamayı yapma ZORUNLULUĞU hissettik.
Kendi sicili de, avukatlığını yaptığı çakma kabadayı gibi bozuk olan Kabzımal Erman. Biz senin de buralara nasıl geldiğini çok iyi biliyoruz.
Farkındayız senin için zor olacak ama seni biraz olsun “delikanlı” olmaya ve şu soruyu cevaplamaya çağırıyoruz:
FASULYELERİ KAÇA BÖLDÜNÜZ?
T.C Cumhurbaşkanlığı web sitesinde yayımlanan “15 Temmuz darbe girişimi ve FETÖ” isimli kitapçığın 9. sayfasında geçen “Fenerbahçe üzerinden futbolu ele geçirme girişimi” konulu içeriğe göre;
hâla sözde şike davasının savunuculuğunu yapmaktaki amacın ve çıkarın ne olduğunu Türk milletinin takdirine bırakıyoruz.
Buna ek olarak, sözde şike davasını organize eden kahpe örgütün tanınan simalarından H.Ş’nin de son zamanlarda Fenerbahçe camiasına karşı saldırgan davranışlarda bulunarak gündeme gelmesi de dikkatimizi çeken bir diğer davranış olmuştur.
Kabzımal Erman ve H.Ş kod adlı terör örgütü üyesinin eşzamanlı olarak Fenerbahçe’ye saldırmasının perde arkasındaki gizemi merak etmekteyiz.
Sözlerimizin sonuna gelirken, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da birilerinin yalakalığını ve çanakçılığını yaparak geçireceğin hayatında; BÜYÜK FENERBAHÇE CAMİASINI ve TARAFTARINI ağzına almadan önce 2 kere düşünmeni tavsiye ederiz Kabzımal Erman!