Pazartesi, Temmuz 26, 2021

Resmi olarak 2008 yılı Eylül ayında kurulan grubumuzun oluşumu daha önceki yıllardan gelen dostluk temelleriyle atılmıştır.

Kurulduktan bir sene sonra önemli organizasyonlara imza atmamizla dikkatleri üzerimize topladık  ve ayrı gayri olmamak için  canimizdan çok sevdigimiz sefa abimizin yanında konuslanarak 2009 yılında GFB nin alt grubu bünyesine geçtik.

Grubumuz özellikle kadıköy boğa dan stada yaptigimiz kalabalık kortej yuruyusleriyle ve görsel sovlariyla dikkat çekmiş ve takdir toplamistir. Kuruldugumuz günden beri okul açık  e blok tribünunde fight for glory sloganınından esinlenerek Fenerbahcemizi destegimizi sürdürüyoruz. Sadece futbol değil ultras kültürü ile tüm branşlarda Fenerbahçe’nin tribunlerinin en iyi ve aktif itici gücü olmayı kendimize ilke edindik.

Tribünde yada günlük hayatimizda ki birliktelik grup içinde var olan ve onemsedigimiz kardeşlik havasinin en büyük kanıtıdır. Ve her zaman esas olarak kabul edilmeye devam edecektir.

Bu güne kadar yaptığımız organizasyonlar bundan sonra yapacaklarimizin teminati niteliğindedir. Sizde bizimle bu coşkuyu yakalamak istiyor sınırları zorlamak için sabirsizlaniyorsaniz irtibat numarasından ve sosyal medya hesaplarımızdan irtibata geçebilirsiniz.