Cuma, Şubat 22, 2019

Üniversiteli Genç Fenerbahçeliler, kurulduğu bugünden yana kampüslerde Genç Fenerbahçelilerin adını yaşatmış ve yaşatacak üniversite öğrencileri ve mezunların bulunduğu bir dostluk ortamıdır.

Üniversiteli Genç Fenerbahçeliler, 2015 -2016 Eğitim yılı içerisinde Türkiye Genelinde 7 Bölgede 52 Şehir ve 72 üniversitede bulunarak Genç Fenerbahçeliler grubunun en kalabalık ve en geniş örgütlenmesidir.

Üniversiteli Genç Fenerbahçeliler, Sefa Ağabeyimiz’in izni ve bilgisiyle 2001 yılında kampüslerde yer almaya başlamış ve 2016 yılı itibari ile de 15.Yılını kutlamaktadır.
Üniversiteli Genç Fenerbahçeliler, temsilcilik sayısından dolayı Fenerbahçe adının geçtiği her yerde takımını desteklemek uğruna üniversite harçlıklarından kısarak,aynı tastan çorba içerek gidilen deplasmanlarda ve amatör branşlarda dahil olmak üzere tribünde her zaman yerini alan üniversiteli Fenerbahçelilerden oluşan bir örgütlenmedir.
Üniversiteli Genç Fenerbahçeliler, Fenerbahçe’nin kampüslerdeki kalesi olması adına bir vizyon benimsemektedir.

Eğer siz de bizimle beraber olmak, bizimle beraber kampüslerin sahibi olmak istiyorsanız resmi hesaplarımızdan bize ulaşarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sefa Reis’in İzinde,Fenerbahçe’nin Peşinde…

Üniversiteli Genç Fenerbahçeliler

Facebook: www.facebook.com/unigencfb01
Twitter : www.twitter.com/unigfborg
E-posta : unigfbtemsilcilik@gmail.com
www.unigfb.org